57503371_10216030795896250_2633317880233459712_n.jpg

Hei!

Oled kuidagi jõudnud minu blogini. Võid vasakul pool navigeerida erinevate menüüde vahel, et leida midagi sobivat.

Ole hea jäta tagasiside kui miski meeldis või kui miski üldse kohe ei meeldinud.

EBA 2019 - mõtted

EBA 2019 - mõtted

Hommikul poolunese näoga ja suure tuhinaga ei leidnud end hääletamise listist ja kohe tekkis suur paanika. Hiljem uuesti läbi sirvides leidsin oma koduka ilusti üles ja siis pidin oma paanikahoo postituse kiirelt maha võtma.

Aga ma olen siinkohal mainides rohkem inimene, kes kirjutab iseendale ning teiste blogisid loeb harva. Hääletasin ka blogide poolt, mida lugenud olen, niisama ilma lugemata ma kahjuks häält ei tahaks anda.

Ma arvan, et Paksukesele annaksin tuhat häält ja loodan, et kuskil ta ka võitjana välja koorub. Kuna ta on ka üsna aktiivne blogimaastikul ei näe põhjust miks talle mitte hääli koguda.

Ehmatusega jällegi kui hääli hakkasin andma leidsin oma blogi >5000 alt, läksin ruttu vaatama kuidas mul järsku nii palju lugejaid on. Vist on numbrid veidi sassi läinud 😄

Aga loodan, et üritus ise tuleb muhe ja lõbus! Kuna olen aastaid bloginud nii, et kellelegi väga postitusi ei jaganud, siis nüüd tundub, et ma oleksin kapist välja tulnud 😀 Nii see küll ei ole, kuna blogi on aegade algusest avatud olnud. Küll aga olen siiani oma niši otsinud, ent viimasel ajal ka vaikselt sellega ka tutvust teinud. Järgmisel aastal ehk juba uues kategoorias 💪

Aga nii palju siis blogiauhindadest, ilusat esimest maid teile, kes saab selle tööst vabana veeta 🌺

Aga teile, kes minult ka midagi värsket ootab, siin on minu eilne õhtune sõit Harjumaal videona:

Handmaid's tale - 3. hooaeg

Handmaid's tale - 3. hooaeg

sahara loojang

sahara loojang

0